23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2015 » Листопад » 10 » Учні ПТУ № 4 м. Бердичева стали володарями Кубку Центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх»
21:03

Учні ПТУ № 4 м. Бердичева стали володарями Кубку

Центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх»

Міський Центр фізичного здоров»я населення спільно з управлінням у справах сім»ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради та дитячої юнацько – спортивної школи м. Бердичева з метою покращення стану фізичного здоров»я і показників рівня фізичного розвитку молоді, організації активного відпочинку учнів нещодавно провели спортивно – масовий захід на Кубок Центру «Спорт для всіх». Участь у ньому взяли команди професійно – технічних училищ міста Бердичева. Програма змагань була насиченою: міні – футбол (стадіон «Шкіряник»), шахи, шашки (шаховий клуб «Біла тура»), волейбол (спортзал БПБЛ), настільний теніс (спортивна база ПТУ №4).

За результатами всіх видів змагань команда професійно – технічного училища №4 м. Бердичева посіла перше загальне командне місце. Головний приз змагань та дипломи переможцям вручили начальник відділу фізичної культури та спорту виконкому Бердичівської міськради Марченко Ігор Володимирович та директор Центру «Спорт для всіх» Рудніцький Олег Болеславович.

Це не єдина перемога наших вихованців. Чемпіонами України в складі молодіжної збірної Житомирської області з хокею на траві стали учні училища, а нині випускники Перегуда Р.Р., Кириця В.А., а учень Цима Д.О. увійшов до складу збірної України і захищав честь держави на першості Європи в Італії. У попередні роки учні училища посіли призові місця на обласних змаганнях з армреслінгу, бадмінтону, гирьового спорту. За підсумками минулого року училище посіло перше місце у обласній Спартакіаді серед профтехучилищ області, було нагороджене Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України та Комітету з фізичного виховання та спорту, а також  відзначено міською владою в номінації «Славімо рідне місто».

Учень училища Кузьмінов Роман – двократний чемпіон України серед юнаків зі стрибків у висоту, срібний призер чемпіонату України серед юніорів 2015 року, учасник Європейського фестивалю в місті Баку та учасник чемпіонату світу 2015 року в Колумбії. Інші учні – Білінський Вячеслав, Онищук Богдан – призери та учасники чемпіонатів області та України з рукопашного бою та волейболу. За цими перемогами стоїть копітка робота керівника фізичної культури і спорту ПТУ № 4 м. Бердичева Паламарчука Миколи Олександровича та досконала фізична підготовка і серйозне ставлення до уроків фізкультури його вихованців.

Переглядів: 298 | Додав: ryghaya | Рейтинг: 0.0/0